Oblici strukovnog rada

Cehovi su temeljni oblik strukovnog povezivanja na razini Komore radi usklađivanja i rješavanja stručnih pitanja od zajedničkog interesa za članove ceha.

Pravilnik o načinu rada cehova Obrtničke komore Osječko-baranjske županije

Na razini Komore djeluju:

ČLANOVI CEHOVA

 OBRTNIČKE KOMORE OSJEČKO-BARANJSKE ŽUPANIJE

mandatno razdoblje 2022.-2026.

 

CEH USLUŽNOG OBRTA

Ime i prezime

  1. Milena Cesar, predsjednica (UO Osijek)
  2. Dragoljub Siljanoski, potpredsjednik (UO Našice)
  3. Ivan Vlahović, član (UO Baranje)
  4. Darko Antić, član (UO Donji Miholjac)
  5. Zlatko Mesić, član (UO Đakovo)
  6. Igor Špoljarić, član (UO Valpovo)

 

CEH PROIZVODNOG OBRTA

Ime i prezime

  1. Ivana Babić, predsjednica (UO Valpovo)
  2. Mario Strnad, potpredsjednik (UO Đakovo)
  3. Predrag Banda, član (UO Donji Miholjac)
  4. Zoran Janeski, član (UO Našice)
  5. Jurica Antunović, član (UO Osijek)


CEH UGOSTITELJA

Ime i prezime

  1. Nenad Cvjetović, predsjednik (UO Našice)
  2. Dalibor Borota, potpredsjednik (UO Osijek)
  3. Mirjana Žižek, član (UO Baranje)
  4. Zrinka Dumančić, član (UO D. Miholjac)
  5. Anto Ćurić, član (UO Đakovo)
  6. Vjekoslav Bošnjak, član (UO Valpovo)


CEH TRGOVINE

Ime i prezime

  1. Emilija Sušac, predsjednica (UO Baranje)
  2. Zoran Debeljak, potpredsjednik (UO Osijek)
  3. Marino Vučko, član (UO D. Miholjac)
  4. Zlatko Bisaha, član (UO Đakovo)
  5. Helga Noci, član (UO Našice)
  6. Dragan Dinković, član (UO Valpovo)


CEH FRIZERA I KOZMETIČARA

Ime i prezime

  1. Tibor Vidaković, predsjednik (UO Osijek)
  2. Anita Barišić, potpredsjednica (UO Našice)
  3. Danijela Bšnjak Mogušar, član (UO Baranje)
  4. Daniela Viljevac, član (UO Donji Miholjac)
  5. Tanja Škrinjar, član (UO Valpovo)


CEH PRIJEVOZNIKA

Ime i prezime

  1. Vlado Brajko, predsjednik (UO Đakovo)
  2. Miroslav Cartl, potpredsjednik (UO Našice)
  3. Benjamin Bosak, član (UO Baranje)
  4. Silvio Škarić, član (UO Donji Miholjac)
  5. Dražen Jakišć, član (UO Osijek)


CEH POLJOPRIVREDE I SLATKOVODNOG RIBARSTVA

Ime i prezime

  1. Mato Brlošić, predsjednik (UO Đakovo)
  2. Melita Abičić, potpredsjednica (UO Našice)
  3. Dario Kinjerovac, član (UO D. Miholjac)
  4. Tomislav Bakai, član (UO Baranje)
  5. Tomislav Lovković, član (UO Osijek)


CEH GRADITELJSTVA

Ime i prezime

  1. Josip Juhasz, predsjednik (UO Đakovo)
  2. Sežan Sabo, potpredsjednik (UO Osijek)
  3. Mladen Laslavić, član (UO Našice)
  4. Ivan Zdaravec, član (UO Baranje)